GİYİMKENT SİTESİ İSTANBUL TİCARET SARAYI OTOPARK GİRİŞİ ESENLER İSTANBUL

E-mail

info@istanbularacseramikkaplama.com

Telefon

0530 500 81 61

Araç Seramik Kaplama

Araç Seramik Kaplama
09 Haziran 2017, 12:38

Araç Seramik Kaplama

Araç Seramik Kaplama ile Araçlar Yeni Gibi Gözükür

Araçlar zaman içinde aşınır, eskir ve boyası dökülebilir. Araç seramik kaplama araç için gerçek bir mucizedir. Zamanla aşınan, hasar gören araç üzerinde oluşabilecek zararları engellemede kullanılan seramik kaplama ile araçlar yeni gibi kalır.

Olumsuz hava koşulları, dış etmenler, araca dıştan gelebilecek zararlar ve tüm pisliklere karşı koruma kalkanı oluşturur. Güneşli bölgede kalan araçların güneşten solmasını, şiddetli yağmur, dolu gibi doğa olaylarına karşın koruma sağlar. Araç seramik uygulama işleminde sonra başka herhangi bir bakıma girmez. Gerek yoktur.

Araç Seramik Kaplama ile Araç Yüzeyi Dökülmez, Çatlamaz, Renk Atmaz

Araç seramik kaplama işlemi yapıldıktan sonra aracın yüzeyinde çatlama olmaz. Aşınmaz. Aracın renginde herhangi bir değişim olmaz. Seramik kaplama esnasında araca uygulanan anti-statik sayesinde araca dışarıdan gelen kuş pisliği, çamur, taş, çakıl gibi etkenlerin kolayca temizlenmesini sağlar. Araç anti-statik uygulama ile yıllarca korunur.

Seramik kaplamadaki reçinelerin kalitesi oldukça önemlidir. Aracın parlak ve ilk günkü gibi göz alıcı olması için araca mutlaka seramik kaplama yapılmalı, aracın ömrü uzatılmalıdır. Gerek şehir, gerek dağ bayır aracı olsun her durumda da aracın dış yüzeyi deforme olur. Bu deformasyon bir süre sonra araçta kalıcı hasarlar açar. Bu da cebe zarar vermeye başlar.

Araç Seramik Kaplama ile Hem Aracınız Hem Cebiniz Güvence Altında

Ağaç reçinesi, ultraviyole, güneş ışığı, şiddetli yağmur ve doluya karşı koruma sağlayan araç seramik kaplama ile araçlar yeni gibi gözükür. Araç yüzeyi oldukça parlak ve göz alıcı olur. Yüzey, kalıcı olarak korunur. Bir daha koruma için herhangi bir uygulama yapılmaz. Aracın maddi değerini yükseltir. İkinci el pazarındaki yeri yükselir. Alıcıya daha çabuk ulaşılır. Oysa aşınmış, rengi solmuş, hasarlı bir aracı satmak zordur. Aracın değerinden feragat etmek zorunda kalınır.

 

Çift komponentli yapıya sahip olan seramik kaplama ile araç çok daha korunaklıdır. Seramik kaplama ile aracın orijinal boya renginde bir değişiklik olmaz. Bu da orijinalliği koruyarak aracın yüzeyini güçlendirmek anlamına gelir. Risksiz bir uygulama yapılarak araç son derece kaliteli bir görünüme kavuşur.