GİYİMKENT SİTESİ İSTANBUL TİCARET SARAYI OTOPARK GİRİŞİ ESENLER İSTANBUL

E-mail

info@istanbularacseramikkaplama.com

Telefon

0530 500 81 61

ÇİZİK GİDERME

ÇİZİK GİDERME

ÇİZİK GİDERME

Çizik Giderici ile Aracınız Çiziklerden Arınır

Çizik giderici ile aracınızda oluşmuş çizik, ufak göçük ve deformasyonlar giderilir. Çizik giderici sayesinde araçtaki hasarlı bölgeler ortadan kalkar. Pasta uygulaması yapılarak, kimyasal eritme işleminin boyaya yedirme işleminden sonra bölgeye cila işlemi uygulanır.

Boya üzerindeki hasarı ortadan kaldırmak için uygulanan çizik giderici işlemini sürekli tekrarlayamazsınız. Sebebi, zamanla aşınan aracın geri dönüşü olmaz. Aracın sağlığı açısından çok fazla pasta işlemi uygulanmamalıdır. Yeni boyalı araca da cila işlemi çok fazla ön görülmez. Bunu dışında çizik giderici kullanmanın pek çok yararı vardır. İkinci el piyasada aracın değerini arttırmak için çizik giderici çoğu zaman kullanılır.

Çizik Giderici ile İkinci El Pazarı Değerlenir

Çizik giderici ile ikinci el pazarda aracın alıcı bulma şansı artar. Çakıl taşı, sıcak asfalt, dolu, şiddetli yağmur gibi birçok etmene karşı çizik giderici işlemi uygulanır. Böylelikle araç daha yeni gözükür. Daha parlak olur. Araç daha yeni ve genç durur.

Çiziğin derinliğine göre çizik giderici tekniği değişiklik gösterebilir. Uygulanacak alanın genişliği, derinliğine göre pasta işlemi ve doldurma işlemi değişkenlik gösterir. Doğru zımparalama işlemi uygulanmalıdır. Çizik olan bölge temiz suyla temizlenmeli ve iyice kurulanmalıdır. Ardından zımpara işlemi yapılarak çiziğin olduğu bölge zımparalanmalıdır. Bunun için bu işin uzmanına götürmelisiniz. Aksi takdirde araçtaki çizikleri arttırabilir daha fazla zarar verebilirsiniz.

Çizik Giderici Kullanarak Araçlar Çiziklerden Temizlenir

Çizik giderici ile araçlar eski görüntüsüne kavuşur. Gözünüze batan, sizi rahatsız eden bu görüntüden kısa sürede kurtulursunuz. Bunun için iyi bir ustaya teslim etmelisiniz aracınızı. Gözünüz gibi baktığınız aracınızı teslim ettiğiniz ustanın bu işin erbabı olmasına dikkat ediniz.

Yoksa piyasada birçok bu işi yapan usta adı altında çalışan mevcut ve aracınızda daha büyük hasarlar oluşturabilir. Birkaç çizikten kurtulmak için verdiğiniz aracınızda daha fazla çiziklerle karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden çizik giderici uygulamasını yapan profesyonel ellere teslim edin aracınızı.

Başa çıkamayacağınız sorunlarla karşılaşmamak için doğru adreslerle çalışmayı tercih edin. Tırnağınızın içine girdiği her çizik profesyonel müdahale gerektiren çiziktir. Unutmayınız.

 

Çizik giderme araç üzerinde oluşan çiziklerin giderilmesi için yapılmaktadır. Farklı şekillerde oluşan çizik ve çizik derinlikleri profosyonel ekiplerimizce ihtiyaç duyulan şekilde giderilmektedir.