GİYİMKENT SİTESİ İSTANBUL TİCARET SARAYI OTOPARK GİRİŞİ ESENLER İSTANBUL

E-mail

info@istanbularacseramikkaplama.com

Telefon

0530 500 81 61

İÇ KUAFÖR

İÇ KUAFÖR

İÇ KUAFÖR

Detaylı İç Temizlik Yaptırarak Arabanızı Tertemiz Tutun

Detaylı iç temizlik yaptırarak aracınızın tertemiz olmasını sağlar. Aracın sadece dışı değil içi de zaman içinde kirlenir. Siz kendiniz ne kadar temizlemeye çalışsanız da oto kuaförlerdeki gibi tam bir randıman alamazsınız. Oto kuaförlerde kullandıkları malzemeler, usta eller ve titiz çalışanların yardımı ile aracınız ilk günkü kadar temiz olur. Anti bakteriyel detaylı iç temizlik sistemleri ile araç tüm toz, kir ve pislikten arındırılır.

Detaylı iç temizliğin ne olduğuna bakacak olursak, öncelikle otomobilin tüm iç yüzeyi güçlü vakumlu süpürge ile süpürülür. Otomobilin içinin tamamı, koltuk yüzeyi, koltuk altları, paspaslar ve bagaj. Ardından halı, koltuk ve paspaslar güçlü dezenfektan temizleyici ile temizlenir. Sonra durulama ve emme işleminden geçirilir. Halı ve kumaş yüzeyindeki tüm mite ve kir bu şekilde arınmış olunur.

Detaylı İç Temizlik ile Araçta En Ufak Pislik Kalmaz

Detaylı iç temizlik ile aracın içi tamamen temizlenir. Leke çıkarma setleri ile halı, koltuk, paspas ve bagajda en ufak bir leke kalmaz. Uzman ekip ile tüm lekeler yok olur. Bunun dışında tavana da özel uygulama yapılır. Özel anti bakteriyel ile temizlenir. Tavanın sarkması engellenerek itina ile temizlenir. Direksiyon, torpido, vites kolu, hava ızgaraları, güneş koruyucu, ayna gibi aksesuar ve ilave bölmeler iyice temizlenir. Tüm temizleme işlemi bittikten sonra araç içi komple ozonlanır ve iyice steril edilir. Bunun dışında camlar da anti bakteriyel malzeme ile temizlenir.

Detaylı İç Temizlik ile Dezenfekte Edilen Araç Steril Edilir

Detaylı iç temizlik ile dezenfekte edilen araca sinmiş kötü kokular steril edilir. Bakteri, mantar, virüs gibi tüm kötü etmenlerden aracınız tamamen uzaklaştırılır. Güvenli bir şekilde, iç huzur ile aracınızı kullanırsınız. Detaylı iç temizlik 6 ayda bir kez olmak kaydıyla yapılmalıdır. Böylelikle kötü kokulardan ve oluşabilecek mantarlardan korunmuş olursunuz.

Profesyonel ekip aracılığı ile aracınız ilk günkü gibi temiz ve parlak olur. Siz de aracınızda temiz ve ferah havayı teneffüs etmek istiyorsanız aracınızı 6 ayda  bir kez detaylı iç temizlik yaptırın.

İç kuafor aracın içerisinde bulunan tüm materyallerin tamamının temizlenerek gerçekleştirildiği işlemdir. Bu işlemlerin içinde koltuk temizliği , kapı iç kısım temizliği ,tavan temizliği ,taban temizliği , bagaj temizliği ,on ve arka konsollar , kapı direkleri,motor temizliği, aracın içinde işlem gormemiş hiç bir yer kalmayacak şekilde yapılan uygulamadır.