GİYİMKENT SİTESİ İSTANBUL TİCARET SARAYI OTOPARK GİRİŞİ ESENLER İSTANBUL

E-mail

info@istanbularacseramikkaplama.com

Telefon

0530 500 81 61

BOYA KORUMA

BOYA KORUMA

BOYA KORUMA

Boya Koruma ile Araçlar Koruma Altında

Son yıllarda araçların daha uzun süre yeni gibi gözükebilmesi ve satışa çıkacağı zaman değer kaybetmemesi için bazı teknikler geliştirilmeye başlandı. Boya koruma bunlardan bir tanesi. Boya koruma sayesinde araç çok daha dayanıklı ve hasarlara karşı kuvvetli olmayı başardı. Dış etmenlere karşı direngen ve güçlü koruma kalkanı oluşturdu. Sürücüler de araçlarına gerekli hassasiyeti gösterdiği için bu uygulamaya kısa sürede ısındı. Hemen yanıt verdi. Boya koruma ile ilgili kısa bilgiler vermek istiyoruz. Boya koruma tekniği ile aracınızdaki olumlu gelişmeleri inceleyelim.

Su İtici Özelliği ile Boya Koruma Araçlarda Uygulanmaya Başlandı

Araç üzerine uygulanan vernik, boya, astar, metal aşaması ile araç çok daha sağlam ve korunaklı olur. Su itici özelliği ile araç üzerinde su kalmaz. Metalin çürümesi engellenir. Dolu, yağmur, kar gibi araca üzerinde kaldığı takdirde zarar verecek olan tüm su bazlı yığılmaları engeller. Araçta herhangi bir leke oluşumunu engellemiş olur. Aracın orijinal rengi korunur.

Boya koruma ile araç tüm dış etkenlere karşı korunur. Boya koruma ile araç, darbelere karşı daha dirençli olur. En ufak bir darbe karşısında hasar almaz. Siz de hemen soluğu sanayide almazsınız. Yüksek çözünürlük parlaklık ile araç son derece parlak gözükür. İlk aldığınız günkü gibi parlar. Aracın orijinal boyasında değişiklik olmadan sağladığı parlaklık ile sürücülerin tercihi olmayı başarmıştır.

Uzun Süre Kalıcılık ile Boya Koruma Artık Mümkün

Uzun süreli kalıcılık ile boya koruma sağlanır. Hatta öyle uzun süre kalıcılık sağlar ki, bir daha bunun için gitmeye gerek kalmaz. Endüstriyel atıklara karşı sağladığı koruma ile çevrecilerin de dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ağaç reçinesi gibi inatçı lekelere karşı koruma sağlar.Asit yağmurlarına karşı koruma sağlar. Bunun dışında dik gelen güneş ışınlarına karşı aracın yüzeyini korur ve solmasını engeller. UV ışınlarına karşı sağladığı koruma ile birçok sürücünün takdirini toplamayı başarmıştır.

 

Boya koruma matlaşma ve solmaları engellemek için yapılmaktadır.