GİYİMKENT SİTESİ İSTANBUL TİCARET SARAYI OTOPARK GİRİŞİ ESENLER İSTANBUL

E-mail

info@istanbularacseramikkaplama.com

Telefon

0530 500 81 61

Hakkımızda

Hakkımızda

Araçlarınızın temizliği sürüş keyfinizi de arttıracaktır. Profesyonel oto yıkama firmamız her türlü temizlikte şebeke suyu kullanmadığı için araçlarınızda kireç ya da leke izi görülmemektedir. Yıkama firmamız bu konuda oldukça deneyim ve tecrübe sahidir. Bizim için hizmet sadece araç yıkamak değil, aynı zamanda araçlarınızın zarar görmesine engel olmaktır. Yıkama esnasında boya çizilmeleri, döşemelerde renk solmaları, deri koltukların bakımı ve korunması ve daha birçok özelliklere dikkat edilerek yıkama yapılmasıdır.

Yıkama firmamız İSTANBUL TİCARET SARAYI altında hizmetlerine devam etmektedir. Yıllardır bu sektörse kaliteli hizmet vererek sağladığımız güven müşteri potansiyelimizi en üst seviyelere çıkarmıştır. Prensiplerimizden ve hizmet kalitemizden ödün vermeden müşterilerimizi memnun etmek tek amacımızdır. Oto yıkama olarak uzman bir kadro ve deneyimli personellerle hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmetlerimize uygun fiyatlarımızı da ekleyerek müşterilerimizin memnuniyetini ikiye katlamaktayız.

Oto yıkama firmamızın hizmetleri arasında detaylı iç temizlik, boya koruma, seramik kaplama, pasta cila, deri bakımı ve koruma, oto yıkama, motor temizlik ve koruma, far camı temizliği, jant temizlik, oto cam filmi, kaput filmi gibi hizmetler yer almaktadır. Oto yıkama ihtiyaçlarınızı karşılamak için araçlarınızı hiç tereddüt etmeden firmamıza teslim edebilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanarak yolculuklara daha bir keyifli çıkabilirsiniz. Sürüş keyfinin tadınız çıkarmanın tek bir yolu var, firmamızla iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanmaktır.

Hakkımızda